Burcunu seç, sana en uygun mekanları söyleyelim :)

Favori İçkiler: Bira, Rakı, Kokteyl, Viski

Koç Burcu

Koçlar acelecidir. Etkisini hızla gösteren sert içecekleri tercih ederler. Cesur yönleri içkiliyken daha kolay ortaya çıkar. Çılgınlık yapmaya hazır yaramaz bir çocuğa dönüşürler.

Favori Mekanları:
Ayakta içilen barlar, motorcu barları, dışarı çıkılabilen barlar.
Favori İçkiler: Şarap, Rakı

Boğa Burcu

Boğalar zevklerine düşkündür. Tadını çıkararak içmeyi tercih ederler. Yemekle birlikte içmekten hoşlanırlar. Kontrolden çıktıklarını ya da çılgınlık yaptıklarını görmezsiniz.

Favori Mekanları:
Yemekle birlikte içki içilebilen, uzun süreli oturulmaya müsait rahat yerleşimi olan ve klasik mekanlar.
Favori İçkiler: Bira, Rakı, Kokteyl

İkizler Burcu

İkizler konuşmayı sever. İçki içerken esas amaçları muhabbet etmektir. Bu yüzden sosyal içicidirler. Fazla içtiklerinde, çok da sıkı olmayan dillerinin bağı tam anlamıyla çözülür.

Favori Mekanları:
Kalabalık, herkesin birbiri ile konuşmasına izin veren, müziğin çok yüksek sesli olmadığı popüler mekanlar.
Favori İçkiler: Şarap, Rakı

Yengeç Burcu

Yengeçler sevdikleriyle içmeyi severler. Sevdiklerini evlerinde ağırlamaktan hoşlanırlar. Onlara ev yapımı içkiler sunabilirler. Duygusal yapıları nedeniyle çok içince ağlarlar.

Favori Mekanları:
Deniz manzarası olan ya da deniz kenarı mekanlar. Ay ışığını izleme şansı veren mekanlar. Mumlarla aydınlatışmış yumuşak müzik çalan ve lezzetli yemek sunan mekanlar.
Favori İçkiler: Şarap, Kokteyl, Viski

Aslan Burcu

Aslanlar gösterişi sever. En iyisi olsun ister ve pahalı ya da nadir bulunan içkileri tercih eder. Salaş yerlere gitmez. Çok içince dikkat çeksin diye yapmadığı kalmayabilir.

Favori Mekanları:
Beş yıldızlı, pahalı, lüks, herkesin alınmadığı ve özel rezervasyon gerektiren mekanlar. Aydınlık ve gösterişli, gazetecilerin rağbet ettiği ya da ünlülerin gittiği mekanlar.
Favori İçkiler: Bira, Şarap

Başak Burcu

Başaklar sağlığına düşkündür. Alkolsüz içecekleri tercih eder. İçmek zorundaysa kontrolü elden bırakmaz. Sarhoş olduklarını görmezsiniz. Çok içse bile üstü başı hep düzgün kalır.

Favori Mekanları:
Makul fiyatlı, belli saatlerde bir içkiye bir bedava veren, tuvaletleri ve masaları temiz, kolay ulaşılabilen mekanlar.


Favori İçkiler: Şarap, Kokteyl

Terazi Burcu

Teraziler sosyaldir. Arkadaşlarıyla eğlenmeyi sever. Arkadaşlarına uyum sağlasın diye çok içebilir. Ne içeceğine kolay karar veremez. İçkisinin estetik görünmesine önem verir.

Favori Mekanları:
Dans etme imkanı veren, kalabalık ve gürültülü olmayan, loş, şık ve kaliteli mekanlar. Kaliteli insanların geldiği, servis elemanlarının kibar davrandığı, estetik dekorasyona sahip mekanlar.
Favori İçkiler: Bira, Rakı, Şarap, Kokteyl, Viski

Akrep Burcu

Akrepler dayanıklıdır. Sağlam içerler, şişenin sonunu mutlaka getirirler ama sarhoş olmazlar. Teke tek içmekten hoşlanırlar. Sizi içirip hakkınızdaki gerçekleri öğrenmek isterler.

Favori Mekanları:
Karanlık, az kişinin bildiği, özel şovları olan, striptiz yapılan, partneriyle rahat başbaşa kalabilmesine imkan veren mekanlar.
Favori İçkiler: Bira, Şarap, Kokteyl

Yay Burcu

Yaylar eğlenmeyi severler. Abartılı içerler, sınırları yoktur. Sabaha kadar içip etraflarındaki herkesle sohbet ederler. Neşeli yönleri daha çok açığa çıkar, yerlerinde duramazlar.

Favori Mekanları:
Açık havaya çıkmaya izin veren, geniş, kalabalık, yabancıların da geldiği farklı etnik müzikler çalan yerlerde minderler olan dans etme imkanı sunan mekanlar.

Favori İçkiler: Bira, Şarap

Oğlak Burcu

Oğlaklar ciddidir. Eğlenmek amacıyla içmezler, iş gereği içmeyi tercih ederler. Saygınlıklarına önem verirler ve buna zarar gelsin istemezler, bu yüzden kontrollü içerler.

Favori Mekanları:
İş çevresinden kişilerle karşılaşabileceği saygın ve kaliteli ancak çok pahalı olmayan mekanlar, verdiği paranın karşılığını alabileceği mekanlar.
Favori İçkiler: Bira, Rakı, Şarap, Kokteyl

Kova Burcu

Kovalar farklı olmayı sever. Herkesin içmediği ya da bilmediği içkileri tercih ederler. Arkadaşlıklar onlar için önemlidir, bu yüzden arkadaşlarıyla birlikteyken içerler.

Favori Mekanları:
Aynı sosyal bakış açısına sahip kişilerin gittiği, dernek ya da kulüp gibi mekanlar. Arkadaşlarıyla birlikte olabileceği mekanlar.
Favori İçkiler: Bira, Rakı, Şarap, Kokteyl, Kokteyl

Balık Burcu

Balıklar içmeyi çok severler. İçki ayırt etmezler, her tür içkiyi sünger gibi içerler. Bünyeleri içkiyi kaldırır, kolay sarhoş olmazlar. İçince ruh halleri zıtlarda gidip gelir.

Favori Mekanları:
Sınırsız içki imkanı veren mekanlar.