Hakkımızda

Nerde İçek Nedir?

Nerdeicek.com, Ocak 2015’te internet kullanıcılarına içmek istediklerine, konumlarına ve modlarına göre en uygun mekanları sunma amacıyla kuruldu. Başlangıçta sadece İstanbul mekanlarını sunan Nerdeicek.com Ocak 2016 itibari ile Eskişehir mekanlarını da sunmaya başladı. Nerdeicek.com çok yakında İzmir ve Ankara restoran, bar ve eğlence mekanlarını listelemeye başlayacak.

Hangi mekanda ne içilir?

Mekana gidelim ama modumuza uygun mu?

Baş başa romantik yemek yemeye gittik ama mekanda fasıllı eğlence vardı.

Mekan, baktığım uygulamada açık görünüyordu ancak kapalıydı.

Bir lokasyonda mekan keşfetmeye çalışırken hep aynı, reklamlı mekanlar karşıma çıkıyor.

İçmek istediğim içki türüne göre nasıl mekan bulabilirim?

Nerdeicek.com, bu tür soru ve sorunlarınızdan yola çıkan “Eğlence” kavramını kategorilendirerek, dışarıda eğlenmek isteyen, ama bunu kendi isteklerine uygun bir şekilde, tamamen güncel, ruh hallerine uygun ve içmek istedikleri içki türüne en uygun şekilde sunan bir platformdur.

Webrazzi

Türkiye genelinde ve özellikle İstanbul’da mekan keşfi için ayrılmış onlarca yerli ve yabancı girişim var. Çoğunlukla geneli hedefleyen bu uygulama ve servislerden yalnızca alkollü mekanları listelemesiyle ayrılan yeni bir site Nerdeicek.com, “alkolün icadıyla başlayan o soruna” çözüm getirmek istiyor.

E-TicaretMag

Nerdeicek.com, İstanbul’da yaşayan, gece hayatını ve arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi seven ancak nerede ne yapmak istediğinden pek de emin olmayanlara istedikleri yerde ve istedikleri modda mekanlar öneren bir platform.

Ventures Zone

Nerede ne içelim, içmeye nereye gidelim, akşam nerede buluşalım sorularından çok mu sıkıldınız? O zaman buyrun sizi bu dertten kurtaracak bir girişimle tanışın: nerdeicek.com

Neler yapıyoruz?

Sosyal Medya Danışmanlığı

Mekanların sosyal ağlardaki kimliklerini oluşturulması ve yönetimi

Website Geliştirme

Mekanlara websitesi geliştirme, Nerdeicek.com ile entegre tasarımlar

SEO

Mekanların websitelerine arama motoru optimizasyonu ve SEM çalışmaları

Müzik Danışmanlığı

Mekanın moduna ve müşteri profillerine uygun müzik danışmanlığı hizmeti

Etkinlik Tanıtımı

Mekan etkinliklerinin sosyal ağlarda tanıtım çalışmaları

Bütünleşik Mekan Stratejileri

Kısaca mekanınızın online mecralardaki tüm faaliyetlerinin planlanması, yönetimi ve raporlanması Nerdeicek.com‘un Bütünleşik Mekan Stratejileridir.

Nerdeicek.rocks

Nerdeicek.com arka bahçesi olarak tanımlanan Nerdeicek.rocks, güncel haberler ve gece hayatıyla ilgili içeriklerin yanısıra, blogger ve gurmelerin paylaşımda bulunduğu mekan önerileri, evde geçirilecek zamanı keyifli hale getirmek için hazırlanan tarifler ve önerilerle beslenen bir içerik sitesidir.

Nerdeicek.com yeni tasarımında destek verenler: